Zacznij tutaj!
Zacznij tutaj!

Cześć, miło Cię tu widzieć! Mam nadzieję, że Twój dzień mija tak jak chciałaś. Mam na imię Paulina i chętnie przedstawię Ci, czego możesz oczekiwać po Mniej Marnuj.

Mniej marnuj to sklep internetowy oferujący wyłącznie naturalne produkty polskich producentów, którzy nie tylko składnikami, lecz także opakowaniem przyczyniają się do budowy lepszego jutra.

Inaczej mówiąc:

Po pierwsze naturalne produkty

Po drugie wyłącznie Polscy producenci.

Po trzecie filozofia less waste. 


Ostatnia zasada towarzyszy mi od koncepcji aż do momentu, kiedy Ty otrzymasz przesyłkę, a może  nawet dłużej… Przecież tylko od nas zależy jak i ile razy ponownie użyjemy np. szklanego opakowania. 

I tu pojawiła się u Ciebie myśl – Ale jak mam to robić? To akurat proste. Wszystko będę Ci podpowiadać codziennie na Instagramie i Facebooku, a co tydzień tutaj, na blogu. Na legalu możesz ode mnie ściągać!

A! Zapomniałabym o newsletterze – tam już niedługo, co wtorek pojawiać się będą informacje w pigułce. Dodatkowo dam Ci pierwszej znać o nadciągających wraz z wiatrem specjalnych wydarzeniach w #mniejmarnuj + znajdziesz tam różne takie gratis jak np. kody rabatowe czy promocje specjalnie dla Ciebie! 😊

Będziesz dla mnie zawsze mile widzianym gościem (tak jak przyjaciółka, która zawsze wie, kiedy przyjechać/zadzwonić/napisać). Zaszczycisz mnie jeszcze bardziej, kiedy postanowisz, żeby produkty z Mniej Marnuj zostały stałymi bywalcami w Twoim domu.

Bądź szczęśliwa!
Ściskam, Paulina

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl